Jak opisać zwierzę po niemiecku

Pobierz

;]Wiele nazw zwierząt po niemiecku tworzymy według podobnego schematu: drugi człon nazwy to Tier, czyli zwierzę, a pierwszy człon odnosi się do wyjątkowej cechy danego zwierzęcia: Stinktier - dosł. ". śmierdzące zwierzę" (skunks) Faultier - dosł. ". Mieszka niedaleko i często go odwiedzam.. Z tego, co mi tu napisałeś - że się wabi max, jest rudy i mały - w sumie więcej się napisać nie da.. pies.Zwierzęta po niemiecku - słownictwo: wydawać by się mogło, że ucząc się niemieckiego wystarczy poznać kilka podstawowych nazw zwierząt: kot, pies, koń i może do tego papuga.. Polish Chemicznie, dokładniej można ją opisać jako nitroguanidyna chlornikotynilu.. Rec ist schwarz und hat weiBe Pfoten- rex jest czatny i ma białe łapki.. Znamy się od podstawówki.. Uwielbia gdy się go głaszcze.. Mam królika który wabi się Maja.. ".zwierzę {nijaki} Tier {n.} Przed podaniem preparatu zwierzę nie powinno być przewodnione.. Zakres 1 klasa gim.. On siedzi na balkonie.. Byłbym wdzięczny, gdyby mógł ktoś opisać swoje zwierze (najlepiej kot, pies, chomik) na około 12 centymetrów.Jak jest "dzikie zwierzę" po niemiecku?. Może Ci starczy.. chomik - der Hamster.Przygotowana przez nas lekcja nazwy zwierząt po niemiecku pozwala na poznanie nazw 27 zwierząt po niemiecku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Krótkie i proste zdania po niemiecku?

Rozwinięcie jest najbardziej rozbudowane i zawiera więcej niż jeden paragraf.. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników.. Na jego twarzy widać kilka piegów.. jest przyjacielskim zwierzęciem i lubi dzieci.. jest bardzo zabawny i kochany.Er ist rot und klein.. open_in_new Link do źródła.Mam takie zadanie: zadano mi zadanie na j. polski o opisaniu danego zwierzęcia.. Ssaki (Säugetiere) po niemiecku: antylopa - die Antilope.. Mam królika o imieniu Wacek.. Często biega po domu i ma 2 lata.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim.. Nawet osoby biegłe w niemieckim mogą mieć problem z takimi zwierzętami jak kogut, czy motyl po niemiecku.Opis zwierzęcia po niemiecku.. uwielbia jeść marchewkę i jabko.. Dowiedz się więcej tutaj.. Jednakże, owego nie posiadam.. Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.. Możesz zadać….. Tylko ze ja nie potrafie.. Na zdjęciu widzę chłopaka.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Niemiecki - opis kota..

zwierzę.

Jest cały brązowy i ma długie uszy.. Ale czegoś nam tutaj jeszcze brakuje.. Jest zawsze schludnie i czysto ubrany.. Po polsku: Ten pies jest duży i biały.. Jest zwierzeciem przyjacielskim najbardziej lubi dzieci.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim.. Ja/ Nein Fragen, czyli pytania zamknięte, na które odpowiada się tak/ nie - "Bist du traurig?". Po niemiecku, ale kolejność może być inna.. Otóż, nic bardziej mylnego!Jeżeli chcesz o coś zapytać, masz kilka możliwości by to zrobić.. Nosi kolorowe podkoszulki i jeansy.. Tu masz, że mam psa, że się nazywa Max, że jest rudy i mały, że chętnie się z nim bawisz i że go kochasz.. W-Fragen, które zaczynają się zaimkiem pytającym - " Wer bist du?". W tej sytuacji, obowiązuje styl nieformalny.. Ma puszystą sierść i ogon pokryty włochatą sierścią.Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. Na sam początek poznamy gatunki zwierząt po niemiecku takie jak ssak, ptak, czy ryba.. Opis składa się z trzech głównych części, tj. wstępu (wprowadzenia), rozwinięcia (części głównej), i zakończenia (podsumowania)..

Udostępnij ten post.Opis osoby po niemiecku.

Proszę o pomoc.. Inne elementy, którymi można urozmaicić opis, to np.: Wiek.Napisano Grudzień 7, 2009. opis psa.. Jak poznać zwierzę, które występuje bardzo rzadko.. Ma on ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy..

wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt