Tekst lektury dzieci z bullerbyn

Pobierz

Martix_pl 6 dni temu.. a) Astrid Lindgren b) Maria Konopnicka c) Hans Chrystian Andersen d) Tove Jonson 2) Kto opowiada przygody mieszkańców Bullerbyn a) Anna b) Britta c) Lisa d) Lasse 3) Co Szwedzi wkładają do wigilijnej kaszy?. a) w Zagrodzie Południowej b) w Zagrodzie Środkowej c) w Zagrodzie Północnej 2) Jak wabił się pies Ollego?. 1) Autorem książki jest: a) Hans Christian Andersen b) Astrid Lindgren c) Barbara Kosmowska 2) Bullerbyn to: a) wieś b) duże miasto c) miasteczko 3) Narratorem książki jest: a) Olle b) Anna c) Lisa 4) Ile zagród jest w Bullerbyn?. a) jedna b) dwie c) trzy 4) Bracia Lisy to: a) Bosse i Olle b) Lasse i Bosse c) Lasse i Olle 5) Rodzeństwa nie ma .1) Kto jest autorem książki "Dzieci z Bullerbyn"?. Dziewczynki wymy śliły fajny sposób komunikowania si ę. a) Flip b) Felix c) Svipp 3) Jak nazywało się jagniątko Lisy?. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Dzieci z BullerbynTest z lektury Dzieci z Bullerbyn.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. na całym świecie, pozwoli ci sprawdzić, jak dobrze pamiętasz losy tych wyjątkowych bohaterów.Dzieci z Bullerbyn - Test.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn..

Utrwalenie lektury "Dzieci z Bullerbyn".

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Quiz wiedzy o lekturze Dzieci z Bullerbyn - Test.. a) Grzegorz Kasdepke b) Astrid Lindgren c) Jan Brzechwa 2) O życiu dzieci z Bullerbyn opowiada: a) Lisa b) Olle c) Anna 3) Ile zagród jest w Bullerbyn?. DZIECI Z BULLERBYN".. Lisa, Bosse, Lasse, Britta, Anna i Olle mieli mnóstwo zabawnych, a czasem groźnych, przygód.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa .Sprawdź, jak dobrze znasz "Dzieci z Bullerbyn" 05.10.2021 13:10 Test ze znajomości "Dzieci z Bullerbyn", lektury uwielbianej przez dzieci (i dorosłych!). Bullerbyn to: 4.Dzieci z Bullerbyn - quiz.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. a) Poluś b) Pontus c) Malkolm 4) Jaki ptak wysiadywał kurze jajko podrzucone .boulinka / bajki i lektury / Lektury / klasa 3 / Bullerbyn / Dzieci z Bullerbyn- test.doc Download: Dzieci z Bullerbyn- test.doc.. Akcja utworu rozgrywa się : 3.. Autorem książki jest : 2.. Z okna pokoju Lisy przeci ągn ęły sznurek do okna w pokoju Anny i Britty.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.TEST: Lektura dzieci z Bullerbyn: Część I..

Test wiedzy z lektury Dzieci z Bullerbyn.

Inne quizy ze znajomości lektur znajdziecie TUTAJ.1) Autorką książki pod tytułem "Dzieci z Bullerbyn", jest: a. Lucy Montgomery b. Astrid Lindgren c. Mira Jaworczakowa 2) Z ilu części składa się książka: a. dwóch b. trzech c. czterech 3) Jak ma na imię narratorka książki, jedna z bohaterek?. DZIECI Z BULLERBYN - PDF Free Download.. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. Sprawdź czy dobrze znasz ich perypetie oraz ich rodziny.. "Dzieci z Bullerbyn - utrwalenie lektury" propozycje działa ń, form i metod pracy z lektur ą opracowała: Karolina Mendala Klasa: III Liczba godzin: 5 godzin lekcyjnych (1 dzie ń) Cele ogólne : 1.. Pobierz.. ZAPISZ SIĘ!. Dodaj go jako pierwszy!. DZIECI Z BULLERBYN Przełożyła Irena Wyszomirska Ilustrowała Ilon Wikland NASZA KSĘGAftNM Tytuły oryginałów szwedzkich ALLA VI BARN I BULLERBYN" MERA OM OSS BARN I BULLERBYN .Plik Dzieci z Bullerbyn.doc na koncie użytkownika wojad73 • folder Lektury Szkolne - Teksty i Streszczenia • Data dodania: 6 gru 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.przyj ęcie urodzinowe wszystkie dzieci z Bullerbyn..

1) Kto jest autorem lektury Dzieci z Bullerbyn?

1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionychKsiążka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. 1) W której zagrodzie mieszkał Olle?. Polskie wydanie objęło wszystkie tomy w jednym wydaniu pod wspólnym tytułem, przy czym szczęśliwie nikt nie pokusił się .Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. Do sznurka przywi ązały pudełko w którym posyłały sobie wiadomo ści miedzy jednym a drugim domem.Astrid Lindgren napisała "Dzieci z Bullerbyn" w 1947 roku.. Lisa 4) Ile zagród było w Bullerbyn?. a. pięć b. trzy c. siedemDzieci z Bullerbyn - Test.. DZIECI Z BULLERBYN.. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt