Opis obowiązków domowych po niemiecku

Pobierz

W takim momencie przyda nam się lekcja pod tytułem obowiązki domowe po niemiecku.. Odwiedzając znajomego w domu jednorodzinnym, obstawiam, że użyje on słowa pies, przynajmniej raz.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.. Niemiecki - ZWIERZĘTA DOMOWE - Słówka i ćwiczenia .Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. PO NIEMIECKU !. Po polsku : Moje obowiązki Ja w niedziele nakładam do stołu i gotuję obiad.. Posiadam trzy zwierzęta : papugę , chomika i psa a opisywać będę psa .Dodaj swoje zadanie domowe za darmo Edukacja » .. Takie CV ma polski układ treści i sekcji, a jedynie język dokumentu jest zmieniony.Wpis na blogu po niemiecku - zasady pisania Naszym zadaniem jest przekazanie informacji, których na maturze jest 4, w formie wpisu na bloga.. W poniedziałki, środy i piątki, zaraz po jedzeniu, wychodzę na spacer z psem.. W domu jem obiad i odrabiam prace domowe.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Między innymi chcę abyście przetłumaczyli to co napiszę na niemiecki , lecz proszę nie tłumaczcie z polskiego na niemiecki w różnych internetowych tłumaczach ..

Opis nauczyciela po niemiecku.

Chodzi o adwent, Wigilię, Mikołajki i te sprawy.. Ewentualnie chcemy po prostu poszerzyć naszą wiedzę o nowe słówka.. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!. 3 zdania przynajmniej .. Zamieszczam poniżej listę z możliwymi obowiązkami domowymi.. Z tego powodu chciałabym zaprezentować kilka słówek związanych ze zwierzętami domowymi.. Mam czas na oddanie tego do początku listopada.. 35,733 wizyt.. Zapraszam do zapoznania się z nazwami zwierząt domowych po niemiecku.Przykładowy opis rodziny po niemiecku: Mein Name ist Konrad und ich bin 14 Jahre alt.. Jedes Kind soll Hauspflichten haben (Każde dziecko powinno posiadać obowiązki w domu).. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyWasza strona jest po prostu fantastyczna(.). Agnieszka K. Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.. Pomożecie.. Od godziny 17 do 18 bawię się z moim młodszym bratem.. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.. W soboty sprzątam mój pokój i odkurzam podłogę.. Dom ma powierzchnię .Po wykonaniu pracy świeckiej i obowiązków domowych jak najwięcej czasu poświęcali na głoszenie dobrej nowiny o Królestwie Bożym.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory..

Pomóżcie prosz...Opis mieszkania po niemiecku - wzór.

Wir haben einen Hund.Opisy GG (10775) Programowanie (15983) Programowanie Webowe (3296) .. Opisz swoje obowiązki domowe ?. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Codziennie ścielę moje łóżko.Przykładowy opis dnia po niemiecku: Ich heiße Alexander und gehe in die 5.. Opis nauczyciela po niemiecku.. Nazwy obowiązków domowych - niemiecki Przychodzi taki czas, gdy tak bardzo spodobają nam się Niemcy, że będziemy tam chcieli założyć rodzinę.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. Sprobuj na .. Przygotowałem dla Ciebie listę .Hauspflichten- obowiązki domowe .. O 18.30 jem z całą rodziną kolację.. Po kolacji .CV po niemiecku można nazwać Twoje polskie CV przetłumaczone na niemiecki (niektórzy wpisują w wyszukiwarkę po prostu "cv auf deutsch")..

Pomożecie...Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.

Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .''. Moje zwierzątko domowe ''(opis) po niemiecku .. den Tisch decken- nakryć stół .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Obowiązki domowe po niemiecku!Ordnung machen - robić porządek; Geshirr spülen - zmywać naczynia; aufräumen - sprzątać; staubsaugen - odkurzać; Blumen gießen - podlewać kwiatki; Müll wegbringen - wyrzucać śmieci; Einkäufe machen - robić zakupySprawdź jak nazywają się pomieszczenia domowe po niemiecku.. Mieszkam w małym domu jednorodzinnym w spokojnej bocznej uliczce na obrzeżach miasta.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Tylko ze ja nie potrafie.. Napisano 10-01-2021 15:40:36, przez zadane.. Ważne, aby nie tylko napisać samą informację, ale również ją rozwinąć, za co zdobywamy cenne punkty.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. Opis niemiecki wzór.1000 najważniejszych rzeczowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom rozszerzony; 500 najważniejszych czasowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom podstawowy; 300 najważniejszych określeń po niemiecku; Podstawowa gramatyka niemiecka; ..

Potrzebuję opis Świąt Bożego Narodzenia w Polsce po niemiecku.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt