Znaczenie imienia jolanta

Pobierz

Schyłek życia spędzany jest w dobrze urządzonym otoczeniu.. To kulturalna i zaradna indywidualistka,.. ZDROBNIENIA IMIENIA JOLANTA.. W Polsce to imię używane jest od XIII w., początkowo w formie Jolenta .. Osoby o imieniu Jolanta są postrzegane jako towarzyskie i bardzo pomocne.Historia imienia Jolanta.. imię o niejasnym pochodzeniu.. Praca i kariera zawodowa.. Ostrożna w podejmowaniu decyzji Jolanta, gdy zdecyduje się na jakieś przedsięwzięcie, dąży do jego realizacji.. Imię to z greckiego oznacza fiołek + kwiat.. Oznacza kobietę delikatną i cechującą się skromnością.. Oznacza: skromna i delikatna.. Nie boi się zmian, gdyż szybko dostosowuje się do nowych warunków.8.. Prawdopodobnie pochodzi od słów "ion" oraz "anthos".. Skłonne radzić innym .Masz na imię JOLANTA?. Tak więc imię Jolanta znaczy to samo, co Wioletta.. Fiołek posiada wiele znaczeń.. Jest symbolem wiosny, budzenia się do życia przyrody, ale również przemijania i śmierci.. Mobilna baza imion (imiennik) używanych w Polsce (pochodzenie (etymologia), cechy charakteru osób o imieniu).. Jolanta jest kobietą bystrą, opanowaną, która potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach.. Z zapałem godnym .Jolanta; Juliusz; Jerzy; Józef; Julia; Józefina; Jowita; Joachim; Znaczenie imienia Jolanta Co oznacza imię Jolanta?. Czwórka jest liczbą ziemi, rolnictwa i roślin, a także tego, co trwałe.Jolanta: znaczenie imienia..

Numerologia imienia Jolanta.

W Polsce znane było już w XIII w., pierwotnie w formie Jolenta.. Imię pochodzenia greckiego, powstało od słów: "ion" - fiołek, "anthos" - "kwiat".. Zanim się na to zdecydujesz, koniecznie zapoznaj się ze znaczeniem tego imienia.. Niektórzy etymologowie uważają je za germańskie złożone: -eut —chłopiec i -lind —lipa, tarcza lipowa.. Jej wrodzona dobroć pomaga właściwie wszystko zrozumieć.. Baza polskich imion.. Czwórka jest liczbą ziemi, rolnictwa i roślin, a także tego, co trwałe.. Charakter: Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom.. Solenizanci na dzień bieżący, następny i poprzedni oraz kolejnych 9 dni.. *Iolanthe* to po grecku "kwiat fiołka".. Jolanta Pochodzenie i znaczenie.. Doskonale radzi sobie w trudnych sytuacjach.. Jolanta to wymarzona partnerka.. Jolanta imieniny obchodzi: 15 czerwca, 17 grudnia .HISTORIA IMIENIA JOLANTA Imię to pochodzi z języka greckiego i tworzą je dwa człony ion i athos co oznacza fiołek i kwiat.. Jest głęboko przeświadczona o swojej inteligencji, znajomości życia i ludzi.. Jolanta posiada duże pokłady mądrości, z której się umiejętnie korzysta.Znaczenie imienia Jolanta.. Charakter: Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom.. Przypuszcza się, że pochodzi z języka greckiego od słów: ion, -ou —fiołek i -anthos, -eos — kwiat..

Charakterystyka imienia Jolanta.

Znaczenie imienia Jolanta Rodzina i miłość.. Lubi dbać o swój wygląd.. Posiada zdolności organizatorskie i kierownicze.. W Polsce pojawiło się w XIII wieku, ale początkowo w formie Jolenta.. Jolanta: charakterystyka imienia.. W źródłach frankońskich imię to jest poświadczone w formach: Yolans, YolanLt, Yolent.Jolanta.. Oznaczają one odpowiednio: fiołek i kwiat.. Fiołek jest uważany za symbol skromności.. Jeśli coś ją pociąga: jakaś praca, dziedzina wiedzy, nowy język obcy, to na pewno je Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imion Jaka jest Jolanta?Znaczenie imienia Jolanta.. Są bardzo stałe w przekonaniach, pewne swego ideału, lubią prowadzić dyskusje na .Jolanta - imię żeńskie pochodzenia greckiego.. ZNACZENIE IMIENIA JOLANTAJolanta.. Znajdź imiona żeńskie i męskie, wybierz imię dla swojego dziecka.. Ponadto swoją charyzmą porywa innych współpracowników.Znaczenie imienia Jolanta.. Jolanta to imię pochodzenia greckiego ("ion" - fiołek, "anthos" - kwiat).. Sprawdź jego znaczenie, pochodzenie, imieniny.Znacznie imienia żeńskiego JOLANTA Ma ogromną wiarę w siebie: we własną inteligencję i intuicję.. Łaciński odpowiednik Jolanty to Wioletta.. Zawsze stara się realizować swoje idee i często posiada dokładny plan na życie.Poznaj znaczenie imienia Jolanta.. Zobacz też: Jolanta (opera)..

Liczba imienia Jolanta to cztery.

Dba także o to, aby rozwijać swoje umiejętności.. Jolanta jest bardzo mądrą, rezolutną, opanowaną i rozważną kobietą, która nie boi się problemów.. Jolanta jest kobietą pełną uroku, subtelną i delikatną.. Przypuszczalnie pochodzenia greckiego, od słów ion (fiołek) i anthos (kwiat).. Fiołek jest również znakiem skromności.. Bardzo kobieca, elegancka i kokieteryjna.. Jolanta = fiołek.. Dobrobyt materialny i wysoka pozycja społeczna są dla niej wielkim sukcesem.Jolanta - znaczenie imienia.. Emanuje kobiecością, lubi być w centrum uwagi.. Są bardzo stałe w przekonaniach, pewne swego ideału, lubią prowadzić dyskusje na temat ludzkich słabostek, wiary oraz polityki.. Jolanty, mocą .Pochodzenie imienia Jolanta, cechy charakteru (charakterystyka), zdrobnienia i daty imienin.. Jolanta obchodzi imieniny 15 czerwca, 15 września.. Jolanta jest to imię pochodzenia greckiego, od słów ion (fiołek) i anthos (kwiat).. Oznacza: skromna i delikatna.Jolanta ZNACZENIE IMIENIA JOLANTA.. Do tego z łatwością zjednuje sobie ludzi.. Charakterystyka imienia często idzie bowiem później w parze z charakterem danej osoby.Znaczenie imienia Joanna.. Jest powściągliwa i ostrożna w podejmowaniu decyzji.Pochodzenie imienia Jolanta.. Najprawdopodobniej pochodzi ono z greckiego i znaczy kwiat fiołka.. Pochodzenie i znaczenie imienia Imię o nieustalonym pochodzeniu..

Liczba imienia Jolanta to CZTERY.

Imię Jolanta pochodzi z łaciny.. Z czasem przeobraziło się w obecnie używane Jolanta.Znaczenie imienia - Jolanta .. Potrafi czytać w myślach i sercu nie tylko swego wybranka, ale i.. Życie towarzyskie.. Podobają ci się daty imienin Jolek i zastanawiasz się, czy dać tak córce na imię?. Imię używane w Polsce od XIII w., początkowo w formie Jolenta.Ten artykuł dotyczy imienia żeńskiego.. Oznacza więc wieczny proces rodzenia się, umierania i odradzania żyjących istot.. J. Jolanta to imię żeńskie wywodzące się od słów ion, czyli fiołek i athos - kwiat.. Prawdopodobnie wywodzi się z języka greckiego i oznacza kwiat fiołka.Jolanta - imię dla dziewczynek, popularne znaczenie imienia, odmiana imienia Jolanta, biorytm, numerologia.Jolanta.. Silne więzi uczuciowe i zbudowane wcześniej związki w tym okresie życia mogą procentować.. To natura wojowniczej rewolucjonistki.. ion + anthos - fiołek + kwiat) - imię żeńskie pochodzenia greckiego.. W Polsce pojawiło się ono już w XIII wieku, choć początkowo przyjęło formę Jolenta.. Imię Jolanta może pochodzić od greckiego słowa oznaczającego kwiat fiołka.. Data: 22.09.2021 | 1 osoba jest online w serwisie!JOLANTA - znaczenie imienia dla dziewczynki.. Ma ogromnie dużo taktu i zrozumienia dla innych.. - portal metafizyczny, znaczenie imion, imieniny.. Joanna jest osobą niezwykle energiczną.. SprawdĹş jego cechy i poznaj predyspozycje.. Zaawansowane wyszukiwarki imion żeńskich i męskich oraz cech charakteru.Jolanta: znaczenie imienia.. Obecnie imię Jolanta nosi 241 339 Polek (w 2001 r. - 256 444).IMIENNIK - Poznaj prawdziwe znaczenie imienia Jolanta.. Wyważona, powściągliwa, z niezwykłym wyczuciem taktu - tak w skrócie można opisać Jolantę.. Jolanta - schyłek życia i starość.. Na starość imię Jolanta przyniesie bogactwo i uznanie.. Kobiety te wymagają szacunku, cenią cnoty, szanują dobre obyczaje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt