Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami napisz je w zeszycie

Pobierz

,Przeczytaj w podręczniku tekst na stronie 92-93.. Przeanalizuj mapę myśli "Nie z różnymi częściami mowy" - podręcznik str. 170/171.. Co Maksio wyczarował za pomocą pędzla z barwnej plamy?. Napisz w zeszycie 5 pełnych zdań o tym, co nosisz w plecaku do szkoły.. Zwróć uwagę na formy gramatyczne czasowników użytych w każdej z tych grup.. Udziel odpowiedzi pełnymi zdaniami.. Zadanie wykonaj w zeszycie.. Przeczytaj informacje zawarte w podręczniku na str. 180 - 181. pt. "Na wielkanocnym stole" - masz na to czas do przyszłego .. Przeczytaj tekst Magdaleny Grądzkiej pt. ,,O Lechu, Czechu i Rusie" (strona 167).. 2014-09-15 20:46:22Podkreślamy na przykład zdanie: "W karnawale bawimy się na balach i życzymy sobie szczęścia w Nowym Roku".wypowiada się pełnymi zdaniami na temat, wyszukuje fragmenty na dany temat, rozpoznaje rodzaje zdań, odpowiada na pytania, inscenizuje wybrany fragment utworu, redaguje zdania na temat pomocy osobom potrzebującym, odczuwa .Odpowiedz na pytania z zadania 1 w zeszycie pełnymi zdaniami.. czwartku tj. 16.04.. Osoby, które do czwartku do godz. 18 prześlą poprawne odpowiedzi na pytania (pełnymi zdaniami) - otrzymają plusa.. Pełne zdanie przykład: I have got an umbrella in my school bag.Zosi.. Odpowiedz ustnie na pytania 1-3.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń na str. 90 - 91 ćw.. Nie zapisuj pytań..

Odpowiedzi pełnymi zdaniami zapisz w zeszycie.

Szukaliśmy pierwszych oznak wiosny.. Podkreśl je, a następnie zapisz pytania, na które odpowiadają te wyrazy.. Udziel pisemnej odpowiedzi na pytania.. - Po jakim obrusie biegał zajączek?. Jaki sposób na nudę ma Maksio?. Wykonaj zadania w ćwiczeniu na str. 42.1.. Dlaczego Zosia .Wykonaj ćw 6 str 99 dopasuj odpowiedzi do pytań i zapisz je w zeszycie.. Odpowiedź na zadanie z Wir smart 5.. Ile osób odwiedziło Zosię?. Potem tatuś pokazał mi gniazda różnych ptaków.. 2) Zapisz w zeszycie przedmiotowym (całym zdaniem, liczebnik słownie) datę urodzin swoją i najbliższych członków rodziny.. • Ania myje ręce mydłem.. Temat: Z wizytą w najstarszych miastach Polski Kryteria sukcesu - co musisz umieć lub potrafić samodzielnie wykonać.. Zapisz w zeszycie i oznacz na kolorowo informacje dotyczące nowej części zdania - przydawki (można wydrukować poniższą notatkę i wkleić ją do zeszytu).. Na polanie znaleźliśmy żółte i fioletowe krokusy oraz białe pierwiosnki.. Otwórz ćwiczenia do j. polskiego na stronie 57.. Należy uzupełnić je wyrazami w języku polskim.. Bieżyce, 18.03.2020 r. Wczoraj byłem z tatą w lesie.. Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. Legendy o początkach państwa polskiego.. 5.Naucz się na pamięć wiersza .. - Jakie mazurki i baby stały na stole?Ćwiczenie 3,4 i 7,8 zapisz w zeszycie, wykonaj je poznaną metodą..

Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami w zeszycie języka polskiego.

Najczęściej jest wyrażona przymiotnikiem, zaimkiem lub rzeczownikiem.IV - Legendarny tydzień - O Lechu, Czechu i Rusie.. .Przepisz notatkę do zeszytu.. Odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania do wiersza "Na wielkanocnym stole", zapisz je w zeszycie i .. Zapytaj o czas dwoma sposobami.. (proszę przesłać na mejla do piątku- ) 1.. Piszę odpowiedzi całymi zdaniami.. samoocena 1.. Matematyka.. Zeszyt ćwiczeń wersja podstawowaOdpowiedz pełnymi zdaniami po angielsu 2009-04-24 11:57:15 Odpowiedz pełnymi zdaniami na podane pytania .. Pod każdym punktem odpowiedz na pytania lub wykonaj zadanie w zeszycie.. Wykonaj zadania w ćwiczeniu na str. 68-69.. Napisz je w zeszycie pełnymi zdaniami.. Piszę ładnie i czytelnie.3.Rozwiąż ćwiczenia z podręcznika i zapisz w zeszycie: - ćwiczenie 1 - str. 168; - ćwiczenie 3 - str. 169; 4.. Wykonaj 1,2 i 3 zadanie.. W jakim wieku rozpoczął profesjonalny trening w Varsovii?Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na poniższe pytania.. (Pamiętaj by odpowiadać "pełnymi" zdaniami !). Pobaw się z domownikami w zabawy liczbowe - podręcznik str. 134-135.. PAMIĘTAJ!. Córka nawet nie odwróciła głowy w jej stronę.. 1) Wymień 3 stany społeczeństwa francuskiego i dopisz jakie prawa i obowiazki miały poszczególne stany.2.. Pozdrawiam.. Odrobioną pracę domową (zdjęcie z ćwiczeniówki str 96 i 97) proszę przesłać na maila do środy 10 czerwca.Zadanie 8b str. 143 - wypisz i przetłumacz nowe słówka na język polski, po czym uzupełnij odpowiedzi na pytania..

Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.

Rozwiąż ćwiczenia z podręcznika i zapisz w zeszycie: - ćwiczenie 1 - str. 170 (odpowiedzi na pytania zapisuj pełnymi .W kartach ćwiczeń cz.5- edukacjaTemat oraz wykonane zadania zapisz w zeszycie lub na kartce, zrób zdjęcie i wyślij na adres mailowy [email protected] Übung 8, Seite 31 Sformułuj podane pytania w formie grzecznościowej "Sie" i zapisz je w zeszycie.Materiały edukacyjne dla klasy II na okres nauki zdalnej w roku szkolnym 2019/2020 .Napisz notatkę odpowiadając pisemnie w zeszycie na następujące pytania /polecenia.Nie przepisuj pytań/ poleceń.. wyślij mi do środy.. Mama cichutko zamknęła drzwi.. Przydawka - część zdania, która jest określeniem rzeczownika.. W jakim mieście Robert spędził dzieciństwo?. Zadanie na środę / czwartek.. Zrób ćw 5,6,7 i 8 str 97 w zeszycie ćwiczeń.. , • Wczoraj kupiłem mojemu psu nową zabawkę.. 2014-09-15 20:46:22Zadanie: odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami w odpowiedziach wykorzystaj podane słowa jedno słowo nie pasuje do żądnej odpowiedzi zwei Rozwiązanie: 1 co sadzisz o sztuce ich finde sie ganz gut uwazam ze jest calkiem dobra 2 co masz zOdpowiedz pełnymi zdaniami po angielsu 2009-04-24 11:57:15 Odpowiedz pełnymi zdaniami na podane pytania .. Zwróć uwagę na formy gramatyczne czasowników użytych w każdej z tych grup.. Podaj polskie odpowiedniki..

Odpowiedzi zapisz w zeszycie.

Bajkowy Zakątek.Dla chętnych jest zadanie 3- odpowiedzi na pytania.. Temat: Making suggestions - planowanie przyjęcia, dialogi.- 2 godziny zajęćUłóż pytania i odpowiedzi na podstawie dat przedstawionych na osi czasu - zapisz je w zeszycie przedmiotowym.. Wykonaj zadania z podręcznika: 1 ze str. 148, 2, 3, 4 i 5 ze str. 149 (odpowiadaj pełnymi zdaniami)Korzystając z tabeli zamieszczonej w podręczniku na str. 178, zapisz w zeszycie przyczyny rozbiorów Polski (wewnętrzne i zewnętrzne).. Ile osób liczyła jego rodzina?. , • Wysłałam już Zosi informacje o wycieczce.. , • Magda namalowała obrazek farbami akwarelowymi.. Jak reagują mieszkańcy Colorado Springs na działania Nikoli Tesli?Odpowiedz na pytania, odpowiedzi zapisz w zeszycie w linie.. Karty ćwiczeń.. Zapisz 3 formy trybu rozkazującego!. W 1 zadaniu wymyślą historyjkę dodatkowo zapisz w 2-3 zdaniach w zeszycie w linie.. Zadanie 10 str. 143 - wykonaj w zeszycie; napisz całe zdania.. Zapoznaj się z tematem w e-podręczniku: Legendarne początki państwa polskiego Wykonaj online zawarte tam zadania.3 W każdym z podanych zdań występują dwa dopełnienia.. Nazywa cechy, właściwości, przynależność.. Pięknie czytam.. Kto bierze udział w przedstawionych wydarzeniach (bohaterowie)?. Kim byli rodzice piłkarza?. Przepisz do zeszytu (w wyróżniający się sposób) poniższe zdanie: Pole figury określa jej wielkość, czyli to, ile miejsca zajmuje ona płaszczyźnie.. Zadanie 11 str. 143 - uzupełnij tekst; wyrazy z ramki przetłumacz na j. polski i naucz się ichZapisz w zeszycie odpowiedź na wcześniejsze pytanie.. Gdzie i kiedy rozgrywają się przedstawione wydarzenia?. Teraz obejrzyj krótki film.. Zapisz w zeszycie odpowiedź na pytanie zawarte w zadaniu 4 str. 93..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt