Plan dnia niemiecki

Pobierz

6:30 -jem śniadanie.Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30.. itp. Musi to być w czasie teraźniejszym.. plan dnia.. Idę do łazienki się umyć i ubrać.. Potem jem śniadanie i sprzątam w domu.. Codziennie wstaje o 7.00.. Plan dnia po niemiecku.. Warto przygotować sobie ramowy plan dnia.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Wirus w komputerze w biurze prokuratora wyciągnął plan dnia Chase'a.. Praca Opiekunki osób starszych jest specyficznym zawodem.. W dodatku wyznaczenie sobie godzin na czas wolny raczej by u mnie nie przeszło.. Napisałam sobie przykładowe zdania i bardzo proszę o ich przetłumaczenie jeśli ktoś zna język niemiecki:((( 1.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Po zajeciach wracam o domu.. Plan dnia po Niemiecku.. der Tagesplan ; Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. Po co potrzebny jest plan dnia w pracy Opiekunki?. przymiotniki- charakter Znajdź parę.. Dopasuj pory dnia do czynności Połącz w pary.U mnie plan dnia raczej się nie sprawdzi, każdy dzień wygląda inaczej.. 1.wstaje(7.00) ,jem śniadanie(7.30) 2.ide do szkoły(7.45) ,siedze tam ( od 8.00 do 15.00) 3.przychodze i jem obiad( od 15.00 do 15.30) 4.siedzie przed telewizorem od (15.30 do 16.00) 5 gram na komputerze (od 16.00 do 18.00) 6 odrabiam lekcje (od 18.00 do 20.00 .Thema: Mein Tagesablauf - mój plan dnia..

Klasa 7 niemiecki.

6:30 - 8:10 z radością i optymizmem witamy nowy dzień w "Ślimaczku".. Kliknij tutaj, ?. Ide szybko do lazienki i myje sie.. O 7.45 ide do szkoły.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa plan dnia w słowniku online PONS!. Nie piszcie nic skomplikowanego bo chodzę dopiero do 1 gim :), jakieś 15 zdań powinno wystarczyć.Będziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. Zapraszamy także do innych naszych lekcji: dni tygodnia po niemiecku , miesiące po niemiecku oraz meble po niemiecku .Układam plan dnia " Gwiezdnych wojen ".. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. 4.Niemiecki plan dnia!. Praca wykonywana nie jest w domu opieki, ale miejscu zamieszkania seniora, z którym opiekunka przebywa 24 godziny na dobę.PLAN DNIA- JĘZYK NIEMIECKI: najświeższe informacje, zdjęcia, video o PLAN DNIA- JĘZYK NIEMIECKI; Ekonomiczni po koniuszki palców, przejedzeni potrzebami, gardzimy migrantami, jeśli nie są celebrytamiOpisz swój przebieg dnia po niemiecku niemiecki :: Szybka nauka na pamięć ..

Niemieckie placówki dyplomatyczne w Polsce opuściły flaginiemiecki!

Słownik DIKI korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym .Pobierz: napisz swój plan dnia po rosyjsku.pdf.. Czasowniki rozdzielnie złożone: aufstehen- wstawać aufräumen- sprzątać einschlafen- zasypiać fernsehen- oglądać TV zurückkommen- wracać einkaufen- kupować losgehen- wychodzić ansehen- oglądać (coś)Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór.. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat "poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.Opis dnia w języku niemieckimGODZINY PO NIEMIECKU dnia" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "plan dnia" po polsku .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Mój plan dnia.. Codziennie wstaje o 6.00 oprócz weekendów,po czym ide zjejść śniadanie potem idę pod prysznic i sie ubieram.i ide na tramwaj ktory mam o 7.15.Jadę do szkoły na lekcje,zajęcia kończe o 15 i potem kieruję się w strone domu.Około 16 Jem obiad i odrabiam lekcje oraz uczę sie tego co mam zadane na nastepny dzien.Nastepnie jeżeli zostaje mi .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.

Pory dnia, rozdzielnie złożone,nieregularne Koło fortuny.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. Szkołę kończę w różnych godzinach, zajęcia dodatkowe w różne dni, o różnych porach.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Język niemiecki Pomocy muszę po niemiecku napisać plan dnia na podstawie tych informacji : - wstaję 7:00 - o 7:30 jem śniadanie -o 8:40 idę do szkoły uczę się 7 godz. - o 15 jem obiad - po południu uprawiam sport - o 18 się uczę - o 19 jem kolację - o 19:30 idPlan dnia.. rzeczownik.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.Proszę o napisanie planu dnia po niemiecku nie zaczynając od ,ich" tylko od ,von 00 bis 00" ale czasami może być ,ich" Plan dnia.. Potem ubieram sie i jem sniadanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt