Pocałunek obraz gustaa klimta opis

Pobierz

Oczywiście nie mogło zabraknąć tak znany obrazów jak "Pocałunek", "Judyta" czy "Portret Adeli Bloch-Bauer".Opis Dodatkowe informacje Opinie (0) Opis.. Opis produktu.. pocałunek, najsłynniejszy obraz Klimta, powstał w latach 1907-08, szczyt "złotego okresu" Klimta, kiedy namalował wiele dzieł w podobnym złoconym stylu.. W tym czasie powstały także i inne dzieła zdobione złotymi mozaikami, w tym jeden z najsłynniejszych portretów — Portret Adele Bloch-Bauer.. Opis.. Nie bez powodu nazywany jednym z najlepszych dzieł mistrza.. W reprodukcji obrazu "Pocałunek" w bimago kolory zostały odwzorowane dzięki wydrukowi wykonanemu w najnowszej technologii HD.. Obraz został od razu zakupiony przez wiedeńską Galerię Belvedere.Gustav Klimt i jego Pocałunek.. Gustav Klimt podporządkował Wiedeń przełomu stuleci swej rewolucyjnej wizji, po czym jego najsłynniejsze dzieło zostało wchłonięte przez popkulturę .Pocałunek i inne znane obrazy Gustava Klimta w kolekcji reprodukcji bimago.. Pocałunek został namalowany farbami olejnymi na .Pocałunek - Gustav Klimt.. Dzieło doczekało się wielu form reprodukcji.. Nr katalogowy: 288.. Dodatkowe informacje.Obraz haftowany "Pocałunek" - Gustav Klimt Haftowana reprodukcja obrazu Gustava Klimta - "Pocałunek".. Pocałunek pokazano w 1908 roku na wielkiej wystawie.. Nowoczesna forma plakatów to doskonała, kontrastowa baza dla dekoracji ściennych bazujących na dziełach największych mistrzów malarstwa..

Reprodukcja obrazu Pocałunek Gustava Klimta.

Obraz ten został naniesiony w formie oleju na płótnie (180×180 cm) i powstawał w latach , w czasie złotego okresu .Obraz Pocałunek Gustava Klimta można podzielić na trzy części: 1. brudno-złote tło, które można rozumieć jako niebo, 2. pokrytą kwiatami łąkę, zakończoną stromą skarpą, reprezentującą ziemię, 3. zlewającą się w jedną całość parę - mężczyznę i kobietę - symbolizującą połączenie nieba z ziemią.Indeks: 1011.. Gustav Klimt (ur. 14 lipca 1862 roku w Baumgarten, dziś w Penzing, zm. 6 lutego 1918 w Wiedniu) to austriacki .Opis Jedwabny szal: Gustav Klimt - Pocałunek Co przedstawia nasz szal?. "Pocałunek" Gustava Klimat uważany jest za najważniejsze osiągnięcie "złotego" okresu twórczości artysty.. Ich ciała są prawie całkowicie pokryte ubraniami i są zamknięte w pozie złotej aureoli, która jeszcze bardziej przypomina ikony.Obraz został stworzony przez artystę w tzw. "złotym okresie" jego twórczości, obejmującym lata .. Dzieło ma wymiary 180x180 cm, już w 1908 roku trafiło do zbiorów Austriackiej Galerii Belvedere, gdzie można je podziwiać .pocałunek: opis i znaczenie.. Obraz należy do zbioru muzeum sztuki Österreichische Galerie Belvedere w Wiedniu..

Najsłynniejszy pocałunek świata.

inspiracją dla jego "Złotej fazy" była prawdopodobnie wizyta w Rawennie podczas jego podróży po Włoszech w 1903 roku, która wprowadziła go w .Gustav Klimt, Pocałunek - opis, interpretacja i analiza obrazu.. Rękodzieło - Obraz Gustava Klimta - pocałunek - różne techniki plastyczne: farby akrylowe, pasty strukturalne, spękania, reliefy, pasty postarzające, złocenia, szkła ozdobne, ceramiczne kwiaty.. Mniejsze formaty można montować na produktach do łatwego montażu, np. taśmach czy haczykach wielokrotnego użytku.. Odmień swoje wnętrze.. obr-srebrny-1Gustav Klimt Pocałunek - Obraz na płótnie w sklepie internetowym Galeria Plakatu Nowoczesne i oryginalne wzory Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie ☛ Zamów online!. Oda do piękna, czystości i miłości we wszystkich jej ogrom.Gustav Klimt Pocałunek - opis, interpretacja i analiza obrazu.. W naszej galerii zadbaliśmy o to, by miłośnicy malarstwa Gustava Klimta mogli znaleźć mniej i bardziej rozpoznawalne dzieła tego artysty.. "Pocałunek" to olej na płótnie, zdobiony dodatkowo płatkami złota.. Obraz namalowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie.. Nadruk na jedwabiu przedstawia Pocałunek, najsłynniejszy obraz autorstwa Gustava Klimta, czołowego przedstawiciela secesji i wybitnego austriackiego symbolisty.Dzieło powstawało w latach , jest koronnym przykładem Złotego Okresu w twórczości Klimta, z którego .Obraz "Pocałunek" Gustawa Klimta przedstawiony na idealnej kwadratowej płachcie 180 na 180 cm, wpleciony w ramiona mężczyzny i kobiety namalowanej na skraju klifu pokrytego kolorowymi kwiatami..

Wspaniały ręcznie namalowany obraz na podstawie dzieła Gustava Klimta pt. "Pocałunek".

Wykonany został w latach , przy wykorzystaniu farby olejnej oraz płatków złota.Pocałunek - obraz olejny Gustava Klimta, zaliczany do nurtu secesji wiedeńskiej, powstały w latach , w czasie opisywanym jako "złoty okres" Klimta.Już w roku 1908 został zakupiony przez Österreichische Galerie Belvedere w Wiedniu i znajduje się w jej kolekcji do dziś.. Płótno jest naciągnięte na sosnowy blejtram i posiada zamalowane boki .Haftowana reprodukcja obrazu Gustava Klimta - "Pocałunek" - Wymiary: 50 x 70 cm - Ponad 1 200 000 ściegów (8 tysięcy metrów nici) - 23 kolory - Czas wykonania: ponad 100 h. Oryginalne dzieło powstało w latach roku.. Dzięki temu reprodukcja "Pocałunek" wiernie naśladuje swój pierwowzór.Plakat Gustav Klimt "Pocałunek" - reprodukcja dostępny jest w kilku rozmiarach.. Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.Pocałunek (całość) 85x120 cm - Gustav Klimt.. W oryginale to obraz olejny w wymiarze 180x180 cm, zaliczany do nurtu secesji wiedeńskiej, powstały w latach , w czasie opisywanym jako "złoty okres" malarza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt