Napisz pytania i odpowiedzi stosując podane wyrazy in london last weekend

Pobierz

Budowa zdania w czasie Past Simple zależy od tego jaki stosujemy czasownik.. (eight.. - MidBrainartNapisz pytania i odpowiedzi, używając podanych wyrazów oraz should.. Obok zapisz pytania, ba jakie odpowiadają -kasza manna-0,5kg -masło śmietankowe -kiszona kapusta-25dkg -koncentrat .. Popatrz na plan lekcji, a następnie napisz pytania i odpowiedzi!. (jeans).. - MidBrainartnapisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa Wytłumacz znaczenie podanych wyrazów ( co to jest ) : 1. zasadźca - 2. wolnizna - 3. łańcuchówka - 4. siew - 5. sianokosy - 6. pług - 7. radło - 8. sierp - 9. słoma - 10. młócenie - 11….DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. They / tell the truth .napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa.. Odpowiedź na zadanie z Brainy 6.. Szkoła - zapytaj eksperta (1028)odpowiedz na podane pytania str 35 zad 1.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Uzupełnij pytania wykorzystując wyrazy podane w nawiasach .Napisz pełne odpowiedzi.. 6.Czy oglądaliście kieduś instruktaż na temat jazdy na rowerze?. Question from @Aneta19813 - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Popatrz na ilustrscje i opisz ludzi i przedmioty ,wykorzystaj podane wyrazy Answer.. Pamiętaj o poprawnej interpunkcji.. Napisz słownie daty: 27.08.2001- .. 15.12.1987 -6..

7.Napisz pytania i odpowiedzi, używając podanych wyrazów oraz should.

3 Ułóż pytania do podanych odpowiedzi.. Platon był przekonany, że dusza jest ważniejsza od ciała.. Do podkreślonych części zdań ułóż pytania szczegółowe.C.. (Skąd pochodzisz?. zastosowanie.. 1.Gdy buduje sie dom używaię stelazu ?. .Opis czasu Czas Past Simple opisuje przeszłe zdarzenia dokonane i nie ma związku z chwilą obecną.. dla chętnych!. Wczoraj nie poszliśmy do kina.. Zeszyt ćwiczeń1.. Podkreśl wyrazy nazywające cechy.. 4.Twoja koleżanka była kiedyś w fabryce witrażów?. Nie napisałem tego listu.Wykorzystując podane wyrazy, napisz pytania , a następnie odpowiedz na nie : 1.. Jeśli używamy czasownika "to be" - "być" (formy przeszłe to was/were), wtedy szyk zdania wygląda następująco: Podmiot + was/were + reszta zdania np.:Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Paul wyjeżdża na wakacje.. (dogs).. 2.Yes,she plays the piano.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz pytania do podanych odpowiedzi ?. pls potrzebuje odpowiedź.. Zdania twierdząceDodaj nowy 1.. Napisz pytania do podanych odpowiedzi, pytając się o podkreślone części zdań: 1.. Czy wszystkie wanny mają wbudowany hydromasaż?. 2.How much.. if we go by taxi, it'll cost 25.00 3.. 3.Twója mama była kiedyś na wernisażu?. Temat w załączniku, .napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa5 Ułóż pytania do podanych odpowiedzi..

;1 Napisz pytania , stosujac podane wyrazy.

W poprzedniej zakładce opisaliśmy jak budować zdania w czasie Present Perfect, teraz rozwiniemy naszą wiedzę o tworzenie pytań i przeczeń w tym czasie.Zadanie 4 - napisz co robiłeś w miniony weekend.. Uwaga!. Ostatnie zadanie Train your brain!. On nie zabrał jej do restauracji w poprzedni weekend.. Napisz pytania do podanych odpowiedzi, używając a, an, some lub any oraz wyrażeń z ramkiNapisz pytania i odpowiedzi, uzywajac podanych wyrazów.. pytania ogólne (general questions), na które odpowiada się "tak" lub "nie", czyli pytania zaczynające się od słowa "czy".Pytania te tworzy się zgodnie z zasadami tworzenia pytań dla danego czasu bądź danej struktury gramatycznej.pytania i przeczenia.. Tworzymy je w następujący sposób: Present Simple: Do + I/you/we/you/they + verb (podstawowa forma czasownika)?. Obejrzyj rysunek i odpowiedz na pytania z nimi zwiazane .w odpowiedzi uzyj wyrazow z ch dorysuj jeszcze jeden element w .Zadanie 7.. Question from @Marokooooo - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz pytania i krótkie odpowiedzi, używając podanych wyrazów.. Użyj form pytających w czasie past simple.. Proszę o obszerniejsze odpowiedzi na pytania do tekstu, daje 16 pkt !. - Pytania i odpowiedzi - Język niemieckiplayHe didn't take her to the restaurant last weekend.. ćwiczenia.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: przeczytaj podane odpowiedzi .uzpelnij pytania wyrazami ..

Napisz pytania do podanych odpowiedzi.

Jeśli nie jesteście czegokolwiek pewni to proszę piszcie .. Pytania należy ułożyć w czasie Present Simple i Present Continuous.. Does + he/she/it + verb (podstawowa forma czasownika)?. Używamy czasowników z ramki, czyli np. Last weekend, I play ed computer games.. … poniżej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt