Napisz email do koleżanki

Pobierz

I spend with theam nicely time.E mail nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku.. Plis , nie używajcie translatora ziomki , musze dostać z tego dobrą ocene , bo pałe z anglika bd miała , błagam < 3Napisz maila po angielsku do koleżanki w którym : 1 Napiszesz o sobie i swojej rodzinie 2 Opiszesz swój wygląd 3 Napiszesz co lubisz a czego nie (od 50-100 słów) 1 Nazywam się Klaudia mam .. lat.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. - zaprosisz go / ją na ten festiwal, podając miejsce i datę imprezy.. Tłumaczenie.Napisz po hiszpańsku e mail do kolegi o ulubionym sporcie 2016-09-12 18:26:29; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki .. 2014-03-16 17:35:49; Napisz do kolegi z Kanady e-mail w .Zadanie: napisz e mail do koleżanki lub kolegi o swoich wakacjach możesz sobie wyobrazić dam naj tylko pomozcie Rozwiązanie: hi tom, how are you i hope everything s ok i m sorry i havn t written for so long, but i wasNapisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu .. długość e-mailu powinna wynosić od 50 -100 słów.. o tym: - jaką.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Interesuje się fotografią i śpiewem.Znasz odpowiedź na pytanie: Napisz e-mail do kolegi lub do koleżanki ?.

2012-11-25 17:03:04; Napisz e-mail do nowej koleżanki po angielsku.

Wyobraź sobie, że obóz.. W liście opowiedz o wydarzeni, które pokazuje, że niezależnie od sytuacji trzeba zawsze mówić prawdę.. Wyjechaliśmy o godzinie 6.05, a wróciliśmy o 21.30.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. ;) 2012-10-04 21:11:35; Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12 .Napisz e.mail do koleżanki w którym: *pozdrowisz koleżankę , oraz przeprosisz ,że tak długo nie pisałaś.. Biznes i Finanse (34478) Biznes i Finanse (34478) Wszystkie (34478) Banki (7585) Bankowość Elektroniczna (41) E-biznes (3839) Ekonomia (1808) .E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )Napisz e-mail do kolegi lub koleżanki, w którym wyjaśnisz, dlaczego biblijny opis stworzenia świata nie przeczy z teorii ewolucji.List do koleżanki w którym opiszesz przygodę podczas pobytu w górach.. podpisz się jako XYZ .. Do Krakowa jechaliśmy pociągiem o nazwie "Sawa".. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.napisz e-mail do koleżanki lub kolegi o swoich wakacjach (możesz sobie wyobrazić) dam naj..

Potem poszliśmy na Stare Miasto.Napisz E-mail do Niemieckiej koleżanki (po niem.)

Napisz e-mail po angielsku do kolegi / koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31 Mam zadanie domowe , z polskiego .. Zakopane, 12.02.2011 Na początek chcę Ci przesłać pozdrowienia od Madzi i Kingi.. ( ANGIELSKI ) 2012-03-02 17:08:39; Zredaguj wypowiedź na temat: mój ulubiony gatunek filmowy .. uwzględnij w swoim tekście tytuły filmów i nazwiska twórców .. Pytania .. Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. Kliknij i odpowiedz.. *zapytasz się jak się czuje oraz jak spędziła ostatni wekeend.. - opiszesz dwie planowane atrakcje festiwalu.. W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii napisz: *dlaczego się przeprowadziłeś, *jak wygląda twój nowy pokój, *że chcesz go/ją zaprosić do siebie.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Wskazówki jak napisać e mail po niemiecku, zasady pisania, przydatne zwroty.. Brzmi ono: Napisz list do kolegi lub koleżanki z zagranicy, w którym opiszesz jeden lub kilka najpowszechniejszych polskich obyczajów.Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi.. Są bardzo ciekawi, jak Tobie mijają ferie.. - wyjaśnisz jaki jest cel tego festiwalu.. Proszę o zrobienie zadania.Hi Paweł Tanks for your e-mail.. 100 słów, minimum 50 2013-05-06 19:18:39; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów..

W emailu: -napisz , jaka to była impreza oraz gdzie i kiedy się ona odbyła.

pa7 9.12.2010 (22:25)Właśnie wprowadziłeś się do nowego domu.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Angielski e-mail do koleżanki 2013-09-23 21:07:00; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki.Napisz do swojego kolegi lub koleżanki z innej szkoły e-mail , w którym.. Wyobraź sobie , że jesteś w Californi .. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,E-mail z angielskiego max.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Zadanie: napisz e mail do kolegi koleżanki z wakacji w e mailu trzeba uwzględnić jaka jest pogoda co zwiedzałem kiedy wracam chciałby aby pisało Rozwiązanie: hi pat i m in głuchołazy it s beautiful place in poland the weather is great it s very hot(Poniżej przedstawiony jest przykładowy e-mail do kolegi, na temat twojej ostatniej wizyty w muzeum.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Tekst zakończ: Prawda jak oliwa- zawsze na wierzch wypływa.Napisz e-mail do koloegi/ koleżanki po angielsku o hobby ?. 2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad..

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

Dziewczyny są ze mną na obozie i kazali Ci napisać, że zadzwonią, jak tylko wrócą do domu.. *poprosisz aby odpowiedziała wkrótce.Napisz e-maila do kolegi/koleżanki ze Szkocji (80-130 słów) i opisz w nim jakąś ciekawą imprezę sportową którą oglądałeś/oglądałaś w telewizji lub w której uczestniczyłeś/uczestniczyłaś.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) Wariant męski: Привет, Борис!Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. Opisz : miejsce i ludzi z którymi przebywasz , co robicie każdego dnia , rutyny , zajęcie , co robisz w chwili pisania tej wiadomości .. Pilne, proszę o szybką odpowiedź.Napisz email do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: • pogratulujesz koledze/koleżance tego, że dostał/dostała się na studia, • spytasz się, jak znalazł/znalazła mieszkanie w mieście, w którym będzie studiować, • opiszesz problem, jaki masz ze znalezieniem stancji w mieście, w którym ty będziesz studiować,Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chciałabym Ci opowiedzieć, co zobaczyła na wycieczce w Krakowie.. -opisz atmosferę panującą podczas tej imprezy.E mail nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. *zapytasz co słychać u jej rodziny.. *opiszesz swój ostatni wekeend ,co sie wydarzyło.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt